Jak z sukcesem budować i prowadzić zespół, który osiąga wysokie wyniki finansowe dzięki prostym rozwiązaniom i znajomości 4 liderskich zasad?

Działają na każdym etapie budowania zespołu

Teraz zastanawiasz się czy to możliwe? Doskonale Cię rozumiem! Zanim przejdziesz dalej pozwól, że coś Ci pokażę…

To co teraz przeczytasz to będzie dla Ciebie prawdziwy game-changer w budowaniu zespołów!

Wiesz dlaczego w pierwszym roku 50% firm upada, a w większych biznesach wyniki i zaangażowanie pracowników lecą na łeb, na szyję?

Bo przedsiębiorcy i menedżerowie chcą być SKUTECZNI, ale opatrznie tą skuteczność rozumieją. Chcą znać się na wszystkim, wszystko kontrolować i dlatego często wszystko robią sami, bo przecież oni zrobią to najlepiej. 
Ale to droga donikąd…

Dodatkowo wszyscy wmawiają, że:

Musisz wydać masę pieniędzy na marketing, żeby ludzie od ciebie kupili!

To jeden z wielkich mitów i kłamstw o budowaniu biznesu i zespołu. Doświadczyłam wielokrotnie, że to nieprawda! Każda moja firma, która odnosiła sukcesy, nigdy nie zainwestowała więcej niż kilka tysięcy złotych a po roku zarabiała kwoty przekraczające milion złotych. 

Dlatego nie wierz tym, którzy wmawiają Ci, że musisz mieć kapitał, żeby rekrutować zespół i budować skalę. Że musisz mieć poważną ofertę benefitów, premii i owocowych czwartków.

To nieprawda! Tak robią wielkie korporacje, ale nawet one kiedy zaczynały od zera. To czego potrzebowałam na początek to wizji i strategii, która zainspiruje innych i spowoduje, że będą chcieli razem ze mną rozwijać mój pomysł.

Z jednym jednak się zgodzę:

Samemu ciężko osiągać najwyższe szczyty!

Biznes, skalę i sukces robią ludzie a przede wszystkim zespoły! I to tylko w jednym wypadku, kiedy są zmotywowani, zaangażowani i gotowi radzić sobie z wyzwaniami - bo te na pewno się pojawią. 

Jest wiele trenerów i wiele materiałów, którzy doradzają jak rozwinąć 15 kluczowych cech lidera, wdrożyć 12 niezbywalnych praw zarządzania, rozwinąć 7 nawyków skuteczności itd itd. Widzisz tą obfitość wiedzy, a w Twoje głowie pojawiają się pytania?

Kiedy ja znajdę na to czas? Jak to ogarnąć? 

Na czym się skupić?

A co jeśli Ci powiem, że możesz wdrożyć proste rozwiązanie, które może znacząco zwiększyć Twoje wyniki i spowoduje, że prowadzenie zespołu stanie się źródłem satysfakcji i sukcesów?

Ale najpierw odpowiedz sobie na pytanie, w której rzeczywistości jesteś? 

Jeżeli masz swój biznes lub zespół to na pewno próbowałeś już różnych podejść rozwijania biznesu. Być może założyłeś, że jak sam będziesz rozwijał biznes lub projekt, to wyjdzie lepiej, bo nikt przecież nie zrobi tego tak jak Ty!
Być może miałeś współpracowników ale się na nich zawiodłeś bo albo wykorzystali Twoje zaufanie, albo Cię oszukali albo nie doceniali Twoich działań, nie szanowali Twojego czasu a na końcu okazywało się, że to i tak Ty jesteś winny, więc rzucali papierami lub robili Ci pod górkę.
Być może próbowałeś ich zaangażować, motywować i wspierać. Wydawałeś pieniądze za integracje, szkolenia i spotkania, dawałeś premie, dodatki i benefity ale to starczało tylko na chwile.
Być może też korzystałeś z kursów, podpowiedzi i rozwiązań ale poległeś w drodze by było tego za dużo? W końcu kto nauczy się 21 cech lidera, wykształci 7 nawyków albo wdroży 15 praw zarządzania.

Tak bardzo jest Ci to znane, prawda? Dlatego

Uprośćmy to wszystko! 

Pokażę Ci 4 proste role lidera. A wprowadzając je w życie i działanie zbudujesz zespół, który od pierwszych dni będzie z zaangażowaniem realizował zadania bez względu na sytuację na rynku i Twoje możliwości wynagradzania. 

Moi klienci dzięki temu podejściu budowali firmy od zera, często nie mając kapitału na start a nawet bez wynagrodzenia bądź z niewielkim wynagrodzeniem dla zespołu w pierwszych miesiącach, bo okazuje się, że to nie pieniądze a Twoje podejście zdecyduje, czy ludzie się do Ciebie dołączą i czy z Tobą zostaną.

Kim jestem?

Nazywam się Beata Kapcewicz

Od 20 roku życia prowadzę własne firmy. Budowałam firmy w branży hotelowej i gastronomicznej, eventowej, nieruchomości, edukacyjnej i doradczej. Kilka z nich takie jak Architekci Kariery, Wellbeing institute czy moja obecna firma Grupa Momentum należą do liderów na rynku, a każda z nich zaczynała z niewielkim kapitałem.
Mimo tego zawsze potrafiłam przyciągać wysoko wykwalifikowanych współpracowników, mocnych partnerów i pozyskiwać klientów z najwyższej półki i budować strategię, które się sprawdzały. Dlatego w krótkim czasie moje projekty i firmy osiągały ponadprzeciętne rezultaty bez względu na to, czy zaczynaliśmy w kryzysie czy w czasach prosperity.

moja historia

Zaczynałam od bankructwa i długu, a dzisiaj mam milionowe wyniki

Tak, dobrze czytasz. Moje początki nie były łatwe. Startowałam od zera, nie miałam kapitału i nikogo, kto by mnie uczył jak prowadzić biznes. Miałam wizje wielkich projektów. Ale byłam też trochę naiwna i łatwowierna. Chciałam osiągać sukcesy szybko. Kierowała mną arogancja: straciłam pokorę, przestałam się uczyć i myślałam, że wcześniejsze sukcesy zapewnią mi kolejne.

No i przeliczyłam się. Inwestowałam pieniądze w nieruchomości, a kiedy przyszedł kryzys 2006 - 2008 popełniłam kilka błędów i któregoś dnia okazało się że nie tylko jestem bankrutem, ale do oddania do banku blisko 4 mln długu.

Beata Kapcewicz i John Maxwell na spotkaniu promującym książkę

Obudziłam się nie tylko bez pieniędzy, ale też bez zespołu bliska depresji.

Osiągnęłam dno, bo musiałam zamieszkać w piwnicy. Patrząc jak rośnie mi konkurencja, która kopiowała moje rozwiązania na rynku, już prawie chciałam zrezygnować - pójść na etat albo wyjechać za granicę.

Wtedy uświadomiłam sobie, że przecież ja nie potrzebuję niczego, by zacząć od nowa, ja wiem jak to zrobić, bo zrobiłam to wcześniej kilka razy. Mogę zbudować biznes i zespół od nowa, a przynajmniej spróbować, bo nie mam nic do stracenia!

To czego potrzebowałam na początek to wizji i strategii, która zainspiruje innych i spowoduje, że będą chcieli razem ze mną rozwijać mój pomysł.

twoja perspektywa

Ty na szczęście nie musisz powielać mojej drogi.

Dzięki swoim doświadczeniom dużo się nauczyłam i rozwinęłam jeszcze mocnej 4 główne role liderskie. Dziś mam kilka firm, zgrane i zaangażowane zespoły, z którymi przeszliśmy z sukcesem przez kryzysy a w pandemii urośliśmy dwukrotnie mimo, że nasza konkurencja zaliczała poważne problemy. Dlatego zaczęłam dzielić się tym, czego się nauczyłam z moimi klientami a oni już po miesiącu wracali z informacją, że to działa. I wiesz co?

Mówili, że stali się szefami i liderami którzy prowadzi ludzi inaczej.

Stąd w pewnym momencie postanowiłam napisać książkę i nagrać kurs, który pozwoli liderom, przedsiębiorcom i tym, którzy chcą rozwijać zespoły zrobić to prosto i skutecznie.

Możesz szukać swojej drogi tak jak ja to robiłam. Ale mnie kosztowało to kilka lat i kilka milionów złotych.

Możesz też uniknąć moich błędów i błędów moich klientów i wziąć tylko samo złoto - zawarte w kursie najlepsze praktyki i rozwiązania przetestowane przez lata. Sam/a musisz zdecydować.

Moja metoda i moje działania zostały docenione przez samego Johna Maxwella, więc przekazuję Ci wiedzę sprawdzoną i praktykowaną przez najlepszych!

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział, jak być skutecznym liderem i osiągnąć sukces w biznesie.

czy to jest dla mnie?

Dla kogo jest ten kurs?

Ten 4 godzinny kurs video jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Budować i prowadzić zespół, który jest zmotywowany i zaangażowany.
Zwiększyć wyniki swojej firmy.
Unikać błędów przywódczych, które mogą doprowadzić do upadku firmy.

co dokładnie otrzymasz?

4 Role Lidera

kurs online, 4 godziny wiedzy

ETAP 1: Podstawy przywództwa

4 kluczowe role lidera, z których musisz korzystać, żeby ludzie chcieli się do Twojego zespołu lub projektu dołączyć nawet jak on jest na początku a Ty nie masz pieniędzy. Daję konkretne rozwiązania, jak te role możesz realizować. Pokazuję i przykłady ze swojego życia i setek moich klientów.

ETAP 2: Budowanie zespołu

Dodatkowo prezentuję, jak poukładać Twój biznes, obszar czy projekt, aby ludzie w nim się szybko odnaleźli, korzystali ze swoich mocnych stron i efektywnie działali.

ETAP 3: Motywowanie i zaangażowanie

Pokaże Ci rolę, która pozwoli Ci z ludźmi przejść przez każdy sztorm i kryzys, zmierzyć się ze spadkiem motywacji i zaangażowania i przywrócić swój zespół na właściwe tory

ETAP 4: Zarządzanie zmianą

I w końcu unikniesz moich błędów pychy i biznesowej arogancji, która doprowadziła mnie do upadku. Poznasz rolę lidera, która dziś pozwala mi być pokornym uczniem, rozwijać się, wyciągać lekcje z potknięć i być przygotowanym na największe wyzwania!

Dodatkowo dam Ci jeszcze 3 bonusy:

BONUS 1 - WORKBOOK

do pracy z tym kursem wypełniony narzędziami i ćwiczeniami, abyś od razu mógł wdrażać zdobytą wiedzę

BONUS 2 - TEST POZIOMY LIDERSTWA

test na poziomy liderstwa, żebyś mógł sprawdzić, na którym poziomie jesteś i co zrobić, żebyś mógł jak najszybciej osiągnąć najwyższy poziom

BONUS 3 - AUDYT LIDERSKI

konsultacje z trenerem z mojego zespołu, żebyś mógł zadać mu pytania i upewnić się, że ten kurs da Ci maksymalną wartość. Taka konsultacja z trenerem jest warta 500zł

Pełna gwarancja

Wiem, że jeśli chcesz mieć biznes i zespół, który działa i rośnie, to decyzja o zakupie tego produktu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.

Dzięki temu kursowi zrekrutujesz właściwych ludzi, poukładasz sobie systemy
a dodatkowo będziesz gotowy na wyzwania i kryzysy.

Jeśli po tym kursie nie uzyskasz efektu i Twój zespół nie rozwinie skrzydeł, napisz do mnie bo ja nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.

Kurs 4 Role Trenera

pomoże Ci zrozumieć i poczuć jak budować swoją firmę i zespół w sposób efektywny i skuteczny

Podsumowując

co otrzymasz:

Natychmiastowy dostęp do 4h kursu video o wartości 980 zł
Dostęp do platformy na 1 rok
BONUSY: Workbook, Test na poziomy liderstwa, Audyt Liderski - konsultacja telefoniczna o wartości 617 zł
Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI NA 90-dni. Jeśli nie zarabiasz, nie płacisz

Całkowita wartość 1597 PLN 

Dzisiejsza cena 97 PLN

Cena obniżona, aby przetestować wysokość ceny na wartość klienta w czasie. Dlatego w tym momencie możesz kupić ten kurs w niższej cenie. Jeśli wrócisz jutro, cena może być inna.

2023 © Copyright Momentum Way. All rights reserved.
Polityka prywatnościRegulamin

Book Your FREE 30-min Strategy Call Now

Enter your details below to get booking details now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Prawie gotowe

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Wysyłając formularz, potwierdzam, że akceptuję Politykę prywatności oraz Regulamin. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości komercyjnych.

Close
Scroll to Top