#momentAHA na żywo!

Dołącz do CITY TOUR z Kapcewicz
Zainspiruj się do zmiany! 

Odważ się sięgać po więcej

Spotkaj się ze mną na żywo, posłuchaj historii, które zwalą Cię z nóg, zainspirują i pozwolą ruszyć po nowe rezultaty! Odnajdź swoje FLOW - wypłyń na szerokie wody w życiu i biznesie!

Co zyskasz:

Dowiesz się jak wyjść z miejsca, które Cię męczy, dusi i marnuje Twój potencjał
Poznasz jedyną na świecie metodę, stosowaną w szkole L.A.T., która skutecznie odblokowuje mentalne bariery
Nauczysz się jak żyć w zgodzie ze sobą i mieć dobre relacje z otoczeniem.
Zaczniesz patrzeć na ludzi, świat a także na swoje wyzwania, trudności i zmagania z innej perspektywy
Odkryjesz możliwości, które jeszcze przed chwilą były poza zasięgiem Twojego umysłu
Doświadczysz mentalnego resetu – momentuAHA, i poznasz sposób na szczęśliwe oraz świadome życie

Beata Kapcewicz

Prowadząca

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Przedsiębiorca, trener mentalny i coach kariery - prowadziła projekty w Polsce, Niemczech, Norwegii, Czechach, Słowacji i krajach Ameryki Środkowej.

Przeprowadziła blisko 150 000 osób przez zmiany, pomogła im rozwinąć swój potencjał i osiągać lepsze rezultaty w życiu, biznesie i relacjach.

Ekspert ds. przywództwa i budowania kariery dla TVN, Rzeczpospolitej, Grupy Pracuj i portalu wp.pl. Prelegentka TEDx i Mówczyni Motywacyjna występująca na największych scenach.  

Współtworzyła marki, które są rozpoznawalne w całym kraju - m.in. Architekci Kariery, Librandt. Prezes zarządu Momentum Trainers Group. twórca Metodyki Momentum  -jedynej na świecie, łamiącej schematy metodyki, opartej o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie psychologii i neuropsychologii.  Założycielka szkoły Leaders Are Trainers, autorka bestsellerów, wizjonerka, inwestorka.

Nie czekaj aż desperacja zajrzy Ci w oczy!

Zmieniaj się z inspiracji natychmiast i osiągaj rezultaty szybciej niż zakładasz!

Ludzie podejmują kluczowe decyzje i zmieniają się z desperacji albo inspiracji, w bólu albo w radości. I mimo, że desperacja bardziej boli, dłużej trwa i więcej kosztuje to wielu ludzi czeka dniami, miesiącami a nawet latami aż coś się zmieni.., choć wiadomo że samo nic się nie zmieni.

Ale po co czekać? Na trudności, frustracje, bolesną diagnozę, utratę pracy, bankructwo, zamknięcie firmy, rozstanie, ostateczność?
Zdecydowanie można zmieniać się w radości, z inspiracji, w stanie flow! Dlatego przyjadę w Twoje okolice i wraz moimi gośćmi pokażemy Ci, jak to zrobić!

Spotkaj się ze mną, odkryj nową formułę na sukces i spełnienie i kreuj swoje życie według swoich marzeń!

Podczas tego spotkania dowiesz się:

jak w krótkim czasie wyszłam z bankructwa i weszła na drogę wolności finansowej wykorzystując metodykę D.P.S. – ta historia nie tylko Cię wzruszy ale też zwali Cię z nóg, tak że na wszystkie swoje wyzwania spojrzysz z zupełnie innej perspektywy i zaczniesz szukać rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację szybciej niż Ci myślisz
jak zbudowałam swoją markę osobistą szybko i bez inwestycji stając się ekspertem w gazetach i telewizji nie wydając na to ani złotówki – poznasz model, który możesz wprowadzić do swojego biznesu, zbudować sukces w oparciu o siłę swojego imienia i nazwiska bez codziennego pisania postów, żmudnego gromadzenia społeczności i w końcu skalować swój biznes i przychody
jak zostałam „kwantową szefową”, która swój biznes i zespół prowadzi łamiąc wszelkie zasady, które proponują znani trenerzy i marketingowcy – i dziś sprzedaję drogie produkty na potęgę wykorzystując marketing partyzancki i kwantowe podejście do życia i biznesu
jak moi klienci zmieniają swoje rezultaty szybko a ich sukcesy zaskakują ich samych – poznasz ich historie na żywo i jak Ty możesz osiągać nowe rezultaty lekko, łatwo, na stanie FLOW

Goście Specjalni

Dołącz do City Tour poznaj kobiety, które osiągnęły wolność finansową i życiowy balans. Podzielą się swoją wiedzą, swoimi historiami i narzędziami, które pomogą Ci prowadzić życie i biznes na flow.

Żaneta Hejne

Księgowa, prezes w firmie H&Z, ekspertka w branży rachunkowej i administracji, mentorka oraz coach biznesowy. Zbudowała silną markę osobistą i jest liderką zmiany mentalnej i budowania prestiżu w swojej branży.

Kobietą przebojowa, która wciąż chce więcej od życia i uparcie podąża do realizacji swoich marzeń. W biznesie jest przykładem zdrowego balansu i dzielenia czasu między pracę a życie rodzinne i realizację swoich pasji.

Miejsce spotkania: 21 września – Gdańsk

Ewelina Dagiel-Surmańska

Właścicielka Akademii Rozwoju What’s up i liderka edukacyjna, która stworzyła autorski program dla nauczycieli szkół językowych. Ekspertka od pozytywnej dyscypliny i budowania zespołów.

Jest pasjonatką języka angielskiego i nowoczesnych form edukacyjnych, które wspierają rozwój językowy dzieci i młodzieży. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie edukatorskie i biznesowe, którym dzieli się prowadząc warsztaty dla właścicieli i lektorów placówek edukacyjnych.

Miejsce spotkania: 25 września – Zabrze

Magdalena Szewczuk

Kobieta niezależna mentalnie i finansowo, która w wieku 30. lat przeszła na finansową emeryturę działając w branży MLM. Właścicielka firmy Czerwona Szpilka.

Jej misją jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu. Jestem kobietą, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele i z niezwykłą skutecznością je realizować.

Miejsce spotkania: 26 września – Wrocław

Dołącz do tysięcy spełnionych liderów, którzy odkryli swój potencjał

MomentAHA

to chwila, w której uświadamiasz sobie coś ważnego.

To moment olśnienia, uświadomienia, przebłysk świadomości!

Nagle łączą się kropki, zmienia się perspektywa, a za nią podejście do wielu spraw. W zasadzie można powiedzieć, że zmienia się wszystko!

Ten moment nie „złapie” Cię w domu, przed komputerem, w Twoim znanym środowisku.

Kiedy człowiek sobie coś uświadomi, kiedy coś zrozumie, kiedy to nazwie, to w umyśle pojawia się gotowe rozwiązanie danego problemu a on sam jest gotowy na znacznie więcej - odważniejsze decyzje, śmiałe działania i nowe rezultaty. I to praktycznie natychmiast!!!!


To spotkanie liderom, trenerom, sprzedawcom i wszystkim tym, którzy chcą w końcu uwolnić swój potencjał i osiągnąć rezultaty i sukcesy, które same ich zaskoczą!


Spotkaj się ze mną jeśli :

jesteś w miejscu, które Cię męczy, dusi i marnuje Twój potencjał
chcesz konkretnych nowych rezultatów w życiu biznesie, relacjach i ma już dość czekania miesiącami i latami aż coś się zmieni
chcesz popatrzył na siebie, ludzi, świat a także Twoje wyzwania, trudności i zmagania inaczej, z innej perspektywy i dostrzegł coś, co jeszcze przed chwilą było poza zasięgiem Twojego umysłu
chcesz zaprosić zmianę do swojego życia świadomie i podejmować decyzje z inspiracji a nie z desperacji
chcesz być bardziej świadomym liderem, sprzedawcą, rodzicem, po prostu świadomym człowiekiem

Sięgnij po więcej podczas City Tour!

Wybierz, gdzie do mnie dołączysz i rezerwuj swój bilet teraz!

21 września 2023
godz. 17.00-21.00

GDAŃSK

Znajdź swój MomentAHA z Kapcewicz

Spotkaj się ze mną na żywo w GDAŃSKU posłuchaj historii, które zwalą Cię z nóg, zainspirują i pozwolą ruszyć po nowe rezultaty!
Odnajdź swoje FLOW – wypłyń na szerokie wody w życiu i biznesie!

69 PLN

Hotel Scandic Gdansk****
Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk

25 września 2023
godz. 17.00-21.00

ZABRZE

Znajdź swój MomentAHA z Kapcewicz

Spotkaj się ze mną na żywo w ZABRZU posłuchaj historii, które zwalą Cię z nóg, zainspirują i pozwolą ruszyć po nowe rezultaty!
Odnajdź swoje FLOW – wypłyń na szerokie wody w życiu i biznesie!

69 PLN

Hotel Diament Zabrze****
3 Maja 122A, 41-800 Zabrze

26 września 2023
godz. 17.00-21.00

WROCŁAW

Znajdź swój MomentAHA z Kapcewicz

Spotkaj się ze mną na żywo we WROCŁAWIU posłuchaj historii, które zwalą Cię z nóg, zainspirują i pozwolą ruszyć po nowe rezultaty!
Odnajdź swoje FLOW – wypłyń na szerokie wody w życiu i biznesie!

69 PLN

Park Hotel Diament****
Muchoborska 10, 54-424 Wrocław

Poznaj opinie uczestników spotkań na żywo z Beatą:

FAQ

1. Kiedy i gdzie odbędzie się event w wybranym przeze mnie mieście?

Hotel Scandic Gdansk****
Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk

Hotel Diament Zabrze****
3 Maja 122A, 41-800 Zabrze

Park Hotel Diament****
Muchoborska 10, 54-424 Wrocław

2. W jakich godzinach będzie odbywał się event?

City Tour z Beatą kapcewicz będzie odbywał się w godzinach 17:00-21:00. Prosimy o przybycie ok.30 minut wcześniej, aby spokojnie zająć miejsce.

3. Jak ubrać się na event i co ze sobą zabrać?

Ubierz się wygodnie i swobodnie. Zabierz ze sobą coś do notowania i butelkę wody. Dobrze jeśli zabierzesz ze sobą znajomych lub współpracowników, aby więcej osób mogło doświadczyć tych zmian i emocji jakie towarzyszą eventom Beaty Kapcewicz.

4. Co zapewnia organizator eventu?

Zapewniamy wygodne miejsca, wyjątkowe show i ogrom emocji od śmiechu po łzy. Gwarantuje kosmiczną energię i to, że po spotkaniu z Beatą Twój świat nie będzie już taki sam. Dodatkowo będzie czas na networking ze wszystkimi uczestnikami.

5. Czy otrzymam fakturę za zakupiony event?

Tak fakturę otrzymasz automatycznie. Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce mailowej napisz do nas na administracja@momentumway.com

6. Czy mogę kupić większą ilość biletów, np. dla pracowników?

Tak jak najbardziej, tego typu eventy to świetna okazja, aby zbudować relacje ze swoim zespołem i wspólnie doświadczać zupełnie nowej jakości teamworkingu.

Dołącz do City Tour z Beatą Kapcewicz

 Kup bilet, zanim zabraknie miejsc!

2023 Copyright Momentum Way. All rights reserved.

Scroll to Top