BEZPŁATNE SZKOLENIE

7 źródeł energii i motywacji do działania - jak z nich korzystać?

22 lipca 2024r. godz. 19.00

Uwaga! Live odbywa się na zamkniętej platformie webinarowej. Aby dołączyć do spotkania i otrzymać link do pokoju webinarowego, zapisz się poniżej.

Znam mnóstwo osób, które wiele osiągnęły w życiu i biznesie. Często mają biznesy i zespoły, dom i rodziny, może nawet niezłe samochody, jeżdżą na egzotyczne wakacje, mają wielu znajomych, ale gdy nachodzi ich moment refleksji, po prostu czują głęboką wewnętrzną frustrację. Niektórzy są wypaleni, na skraju wykończenia i dopada ich cicha rozpacz, którą skrywają pod maską uśmiechu robiąc dobrą minę do złej gry, publikując przekłamane posty i zdjęcia na instagramie, po czym wracają do swoich frustracji, a nawet ocierają się o depresję….

Mit człowieka sukcesu, spełnionego przedsiębiorcy, lidera, mentora i szczęśliwego człowieka jest wciąż w sferze marzeń, tylko nie mogą o tym nikomu powiedzieć, bo runie ostatni bastion – twierdza iluzji, którą budowali w oczach innych a przede wszystkim swoich.

Ludzie są zmęczeni…

Jeśli doświadczasz choć części z tego, co opisałam, czas na PRZYSTANEK STOP zanim będzie za późno!

Bo masz tylko 2 wyjścia:

Możesz uparcie zagłuszać te emocje i wewnętrzny głos – jeszcze bardziej nadmierną pracą, sportem, zakupami, nowymi partnerami, ciągłym szukaniem nowych wrażeń aż w końcu te emocje i frustracje przerodzą się w stany chorobowe…i ostatecznie, pod koniec życia, który przyjdzie szybciej niż Ci się wydaje, skończyć jako wrak człowieka.

Wybacz mi to dość drastyczne sformułowanie, ale jeśli to Ty, to bardzo chcę Cię wybudzić z tego snu. Jeśli swój sukces i poczucie spełnienia próbujesz zaspokajać środkami zastępczymi, nigdy nie poczujesz tej przejmującej radości życia, poczucia sukcesu i szczęścia, jaki jest Ci pisane.

Na szczęście mam dla ciebie też dobrą wiadomość!
Możesz to zmienić! Wejść na ścieżkę spełniania i szczęścia w życiu i biznesie i żyć tak jak chcesz. I co w dość krótkim czasie, bez względu na to kim jesteś, co robisz i w jakim miejscu obecnie się znajdujesz….. Wiem to bo sama, któregoś dnia zaczynałam od wielkiego dołka, z milionowymi długami, bankructwem i poczuciu samotności i z objawami depresji. A dziś jestem w zupełnie nowym miejscu.

Niespodzianka!

Po zapisie otrzymasz dostęp do kultowego e-booka Beaty Kapcewicz
"52 momenty AHA" w cenie promocyjnej!
29 PLN zamiast 49 PLN !

MomentAHA już za:

Zabrakłoby tomów książek, żebym opisała wszystkie historie zmian, transformacji i nowych rezultatów, bo każdego dnia dostaję wiadomość z tytułem: “Beata, wciąż nie mogę jeszcze uwierzyć, że to prawda!…” Na niektóre trzeba poczekać kilka miesięcy ale niektóre dzieją się z tygodnia na tydzień, ze spotkania na spotkanie….

Więc skoro ja to zrobiłam i zrobiło to setki jak nie tysiące innych ludzi, Ty też możesz! I nie musi to trwać miesiącami i latami. Możesz wejść na drogę nowych rezultatów już dziś!

Ale jest jeden warunek – coś musi się zmienić. TY MUSISZ SIĘ ZMIENIĆ.

Ludzie podejmują kluczowe decyzje i zmieniają się z desperacji albo inspiracji, w bólu albo w radości. I mimo, że desperacja bardziej boli , dłużej trwa i więcej kosztuje to wielu ludzi czeka dniami, miesiącami a nawet latami aż coś się zmieni.., choć wiadomo że samo nic się nie zmieni.

Ale po co czekać? Na trudności, frustracje, bolesną diagnozę, utratę pracy, bankructwo, zamknięcie firmy, rozstanie, ostateczność?

Zdecydowanie można zmieniać się w radości, z inspiracji, w stanie flow! 

Dlatego właśnie powstał #momentAHA z Kapcewicz!

#momentAHA

to chwila, w której uświadamiasz sobie coś ważnego. To moment olśnienia, uświadomienia, przebłysk świadomości!

Wtedy wiem, że dzieje się coś ważnego: łączą się kropki, zmienia się perspektywa, a za nią podejście do wielu spraw. W zasadzie można powiedzieć, że zmienia się wszystko!

Kiedy człowiek sobie coś uświadomi, kiedy coś zrozumie, kiedy to nazwie, to w umyśle pojawia się gotowe rozwiązanie danego problemu a on sam jest gotowy na znacznie więcej – odważniejsze decyzje, śmiałe działania i nowe rezultaty. I to praktycznie natychmiast!!!!

MomentAHA z Kapcewicz zadedykowałam liderom, trenerom, sprzedawcom. Tym, którzy chcą się rozwijać i prowadzić w rozwoju innym.

Spotkaj się ze mną!

jeśli chcesz być bardziej świadomym liderem, trenerem, rodzicem, po prostu świadomym człowiekiem
jeśli chcesz konkretnych nowych rezultatów w życiu biznesie, relacjach i nie chcesz czekać latami
żebyś mógł zaprosić zmianę do swojego życia świadomie i podejmować decyzje z inspiracji a nie z desperacji
żebyś popatrzył na siebie, ludzi, świat a także Twoje wyzwania, trudności i zmagania inaczej, z innej perspektywy i dostrzegł coś, co jeszcze przed chwilą było poza zasięgiem Twojego umysłu
jeśli masz gorszy dzień i potrzebuje inspiracji
kiedy przeżywasz trudny okres lub kryzys i chcę się w nim jak najlepiej odnaleźć
jeśli szukasz odpowiedzi na pytania w życiu i biznesie
jeśli  chcesz się rozwijać, lepiej rozumieć świat i samego siebie…

Kim jest Beata Kapcewicz?

Od wielu lat zgłębiam temat rozwoju i skoków kwantowych świadomości liderów.

Pomogłam już ponad 10 000 liderom i trenerom osiągać ponadprzeciętne rezultaty w życiu i biznesie! Opracowałam własną metodykę, której uczę w ramach szkoły świadomych liderów i trenerów L.A.T., która wprowadza zmiany natychmiast i powoduje skok kwantowy!

Dzięki niej ludzie awansują w strukturach w ciągu kilku miesięcy, otwierają i prowadzą dochodowe biznesy, budują skuteczne i szczęśliwe zespoły i rodziny, zarabiają pieniądze, które były dla nich nie do pomyślenia, rozwiązują problemy, które trzymały ich przez lata!

To metodyka, która działa. Kilka tysięcy ludzi w Polsce i za granicą nie może się mylić.

Fakty to potwierdzają! Odważysz się na tę podróż po nowe rezultaty i nowego Ciebie?

7 źródeł energii i motywacji do działania - jak z nich korzystać?

Zarezerwuj swoje miejsce bezpłatnie już teraz

22 lipca 2024r. godz. 19.00  

Uwaga! Live odbywa się na zamkniętej platformie webinarowej. Aby dołączyć do spotkania i otrzymać link do pokoju webinarowego, zapisz się poniżej.

Copyright © 2024 Momentum Way. All Rights Reserved

Polityka prywatności  |  Regulamin 

Prawie gotowe ... 

Moment AHA z Kapcewicz

Już teraz zapisz się na moje BEZPŁATNE wydarzenie na żywo! 

Wysyłając formularz, potwierdzam, że akceptuję Politykę prywatności. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości komercyjnych.

Close
Scroll to Top