Możesz mieć życie o jakim marzysz i biznes, który przynosi pieniądze i spełnienie

Jedyne, co musisz zrobić, to wyruszyć
w nieznane i otworzyć się na skoki kwantowe

"Skok Kwantowy w życiu i biznesie" to wiedza o przekraczaniu własnych granic i osiąganiu spektakularnych rezultatów, wyniesiona z 20 letniej praktyki w pracy z liderami i całymi organizacjami w Polsce i na świecie. Dowiedz się, jak przekraczać ograniczenia własnego umysłu oraz zapraszać zespół do transformacji wykorzystując neuronaukę, trening mentalny i wiedzę z fizyki kwantowej. Ta książką może przynieść zaskoczenia a nawet kontrowersje i jednocześnie zaprosi Cię w nowe obszary, wszystko po to, żebyś mógł cieszyć się nowymi rezultatami.

Skok kwantowy w życiu i biznesie

Jak przeprowadzam liderów na drogę serca

Wierzę, że każdy ma potencjał i bez względu na to, z jakiego miejsca zaczyna, może realizować swoje cele i pragnienia oraz osiągać ponadprzeciętne rezultaty w życiu i biznesie.

Nasze myślenie i sposób reagowania tworzy schemat, który umacniany przez lata ostatecznie tworzy naszą osobowość, która przekłada się na naszą rzeczywistość i rezultaty. Dlatego zapraszam liderów i trenerów do trenowania umysłu i poszerzania świadomości, bo tylko wówczas mogą zmieniać sposób swojego myślenia i działania a tym samym tworzyć przestrzeń do skoków kwantowych. Jeśli Ty wykorzystasz tę technologię, Twoje rezultaty będą spektakularne i nieraz zaskoczysz samego siebie.

Procesu zmian nie da się zaplanować, można jednak stworzyć warunki, w których prawdopodobieństwo osiągnięcia niewiarygodnych wręcz rezultatów wzrasta wielokrotnie. Aby stało się to możliwe musisz połączyć pole umysłu z polem serca i wyruszyć w nieznane, bo nowe przychodzi z nieznanego.

I mimo tego, że wielu wciąż nie dowierza, absolwenci szkoły świadomych liderów i trenerów L.A.T. na co dzień doświadczają ogromnych transformacji. Stanowią dowód, że wszelkie, największe nawet, zmiany, zaskakujące wyniki i skoki kwantowe mogą być stałą częścią naszego życia.
I pojawia się teraz pytanie, czy Ty też odważysz się po nie sięgnąć?

BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

Nie musisz od razu kupować. Możesz wcześniej spróbować. Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać bezpłatnie rozdział książki na swoją skrzynkę e-mail.

SKOK KWANTOWY

Beata Kapcewicz

SPIS TREŚCI:

Wprowadzenie: poznasz mechanikę skoku kwantowego i sprawdzisz jak on działa w życiu i biznesie
Rozdział 1: Trzy stany świadomości lidera
Poznasz trzy różne stany świadomości, na których liderzy mogą przebywać: lider ofiara, lider wojownik i lider kwantowy. Każdy z tych stanów jest analizowany pod kątem wpływu na podejmowanie decyzji i styl zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem pozytywnego stanu "flow", który charakteryzuje lidera kwantowego.
Rozdział 2: Od myśli do rezultatów
Rozdział ten skupia się na tym, jak myśli mogą wpływać na osiągane wyniki, bada różnicę między zaprogramowanymi a świadomymi myśleniem, oraz jak to przekłada się na wyniki w życiu osobistym i zawodowym.
Rozdział 3: Świadome emocje
Poznasz zależności i relację między myśleniem, emocjami i Twoimi rezultatami.Odkryjesz, jak możesz zarządzać swoimi emocjami i stać się ? dojrzalszy emocjonalnej, żeby panować na różnymi sytuacjami w życiu i biznesie. co w dzisiejszych czasach jest kluczowe dla zdrowia psychicznego i skutecznego działania
Rozdział 4: Świadome decyzje
Dlaczego decyzje stanowią warunek działania? Nauczysz się, jak zatrzymać się w kluczowych momentach (Przystanek STOP), jak zadawać sobie ważne pytania oraz jak korzystać z narzędzi mentalnych, aby podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje w świecie, którego przyszłość ciężko przewidzieć.
Rozdział 5: Charakterystyka kwantowego lidera
Charakterystyka koncentruje się na cechach i umiejętnościach, które są typowe dla kwantowego lidera. Poznasz takie aspekty jak bycie, robienie i posiadanie, a także zdolność do bycia w stanie "flow", obecność transformująca, uważność, kreatywność i umiejętność improwizacji.
Rozdział 6: Narzędzia kwantowego lidera
Poznasz konkretne narzędzia, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu jako lider kwantowy. Znajdą się tu takie tematy jak efekt obserwatora, moment AHA, sytuacja edukacyjna, przejście od wizualizacji do materializacji, medytacja, intuicja, zaufanie i zmiana otoczenia.
Rozdział 7: Siedem praw, którym podlega kwantowy lider
Zapoznasz się z zasadami, które rządzą światem kwantowego lidera. Te prawa stanowią podstawę dla zrozumienia, jak można wykorzystać zasady fizyki kwantowej w praktyce przywództwa i zarządzania oraz codziennym życiu.

Wybierz ofertę dla siebie

Książka

Skok kwantowy w życiu i biznesie

Książka na papierze – 240 strony, format 160 x 235 mm

69 PLN

Pakiet

Skok kwantowy w życiu i biznesie

Książka na papierze – 240 strony, format 160 x 235 mm

52 Momenty AHA z Kapcewicz

E-book, 215 stron

98 PLN

DLA MEDIÓW

Reprezentujesz media, jesteś blogerem lub podcasterem? Chcesz uzyskać dodatkowe informacje o książce „Skok Kwantowy w życiu i biznesie”, przeprowadzić wywiad z Beatą Kapcewicz lub zaprosić ją jako prelegenta podczas eventów -skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@momentumway.com

Pobierz media kit


O Autorce

Beata Kapcewicz

Od 20 lat zgłębia zagadnienia ludzkiego potencjału, umysłu i świadomości i dziś już wie na pewno, że nie ma ani jednego powodu, dla którego ludzie mają być nieszczęśliwy, biedni lub chorzy. No, chyba, że sami tak wybiorą.
Jej osobiste doświadczenia, praca z liderami i trenerami oraz zespołami i organizacjami na całym świecie każdego dnia dają świadectwo, że ludzie potrafią robić progres na miarę skoku kwantowego, który biznes nazywa zaskoczeniem, medycyna – cudem, a człowiek - magią.
Każdego dnia szuka coraz lepszych sposobów, żeby życie i biznes prowadzić na FLOW: z lekkością i radością, osiągając przy tym ponadprzeciętne rezultaty. Odrzuca koncepcje ciężkiej pracy, bez której nie ma kołaczy i szuka nowych dróg rozwoju, trenując swój umysł i poszerzając świadomość.
I tego na co dzień uczy liderów i trenerów, którzy pod jej skrzydłami robią skoki kwantowe, przechodzą transformacje i sięgają po rezultaty, które niejednokrotnie samych ich zaskakują.
Bo okazuję się, że jeżeli osiągniesz wyższy poziom świadomości, to przeniesiesz się w strefę szybkich efektów, skoków kwantowych, szczęśliwego i spełnionego życia.


Copyright © Momentum Way. All Rights Reserved

*Learn how to fight like this

Enroll In The Free Course Now

Start Your Self-Defence Training Now

Enter your details below to get instant access to this brand new 3-part video course

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top